Karrier

Csapatbővítés céljából állatorvosi asszisztens kollégákat keresünk hosszú távra.

Az állásinterjú angol nyelven zajlik.

Főbb tudnivalók rólunk:

- Fiatal, lelkes és elhivatott csapatunk új tagjait keressük
- Elsősorban macskákkal és kutyákkal foglalkozunk
- Minden állatfaj ellátásánál a pozitív megerősítésre és stresszmentességre törekszünk
- Beteg- és gazdiközpontú ellátást nyújtunk, ahol az érkezéstől a távozásig mindenkire rengeteg figyelem jut
- Minden munkatársunk azon dolgozik, hogy a Caladriusban mindenki többet kapjon, mint amit megszokott:
figyelmességből, kedvességből, információból, szeretetből
- A Caladrius kialakítása és szemlélete speciális: Magyarország első iCatCare által hivatalosan is akkreditált
macskabarát rendelője vagyunk
- A hozzánk járó állattartók nagy százaléka külföldi, velük angol nyelven kommunikálunk (szóban és írásban)
- Kizárólag időpontos rendszerben dolgozunk

A pozícióval járó feladatok:

- Az állatorvosok munkájának segítése a kezelőkben (vizsgálatok, vérvétel, képalkotó vizsgálatok során)
- Műtéti monitorozás (klinikai alapértékek önálló felvétele, altatási lap vezetése, ébredő állatok felügyelete, stb.)
- Nappali kórházba felvett állatok ellátása (monitorozás, vérnyomásmérés, etetés, takarítás)
- Recepción érdeklődők és tulajdonosok fogadása, pénztárgép kezelése, telefonok kezelése (magyar és angol nyelven egyaránt), rendelések átvétele, ellenőrzése, bevételezése, stb.
- Tulajdonosok tájékoztatása a praxis protokolljai alapján
- A rendelő funkcionális és szociális helyiségeinek tisztán tartása, a rendelőben használt eszközök és törölközők mosása.

Amit kínálunk:

- Nagyon jó munka-élet egyensúly: nincs sem hétvégi nyitvatartás, sem éjszakai ügyelet
- Rengeteg szakmai fejlődési lehetőség
- Részvétel egy különleges szemlélet gyakorlati megvalósításában nemcsak egy munka, hanem hivatás

Amit kérünk:

-Hasonló pozícióban szerzett tapasztalat

- Nyitottság és fejlődésre való elkötelezettség (rendelőnk minden dolgozója speciális követelményeknek kell, hogy
megfeleljen a macskabarát akkreditáció, illetve a stresszmentes ellátás miatt)
- Empátia az állatok és gazdáik felé
- Precizitás és felelősségvállalás a munkavégzésben
- Aktív, magabiztos, legalább középfokú angol nyelvismeret

- Szakirányú végzettség előny, de nem feltétel

Jelentkezni az allas@caladrius.hu e-mail címen lehet az alábbiak csatolásával:
- fényképes önéletrajz
- motivációs levél